0
0
miobakes
Szükséged van-e cukrász képzettségre, hogy el tudj helyezkedni? Miért jó ha van “papírod”? 10 munkahelyem volt eddig, szerintetek hány munkahelyen kérték rajtam számon a bizonyítványt?#miobakes##cukrászat#cukrászképzés#cukrászoktatás#magyarcukrászok#cukrászbizonyítvány Lebih banyak
Komentar
Batal
Kirim
MUNDO NEWS 🌍
#ultimasnoticias Lebih banyak
X.x.x.
... Lebih banyak